Biz Kimiz

Firmamız temizlik ve kozmetik ürünleri imalatında sentetik kimyasallardan çok, doğal içerikler kullanmaya özen gösteren BESTTEM faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Kendi ailesine ihtiyaç olan doğal içerikli kişisel bakım, ev temizliği ve sağlık ürünlerinin güvenilir bir şekilde piyasadan temin etmenin zorlukları sonucunda idealist bir yaklaşımla Konya’da kurulmuştur.

Türkiye’nin dört bir yanında oluşturduğu doğrudan satış ve bayilik ağı sistemiyle(NM) çalışmakta olup, Türkiye genelinde binlerce satıcı üyemiz ve tüketicimiz bulunmaktadır.
Alanında uzman teknik kadrosuyla “kaliteli ve müşteri odaklı” üretim anlayışını devam ettirmektedir. Firmamız çok katlı pazarlama (NM) sistemiyle faaliyet göstermektedir.

Doğaya ve tüketicilerine verdiği önemi, çevreye olan saygısını, teknoloji ile birleştirerek çalışmalarına devam eden BESTTEM, titiz laboratuar çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalar ışığında “kaliteli ve doğaya saygılı üret, doğayı koru” prensibine sahip çıkmaktadır.

Titiz, özenli çalışmalarla üretilen temizlik ve kozmetik ürünlerimiz, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kalitede ve kapasitededir.
BESTTEM geniş ürün yelpazesi ile otel, hastane, fabrikalar gibi geniş kapsamlı kurum ve kuruluşların yanı sıra ev ve ofisler içinde çok çeşitli ürünler ve çözümler sunmaktadır. 
2011 yılında 9 ürünle başladığı bu yolda 2018 yılında bu 72 ürün gamına ulaşmıştır.

  • BESTTEM sizlerden aldığı güç ve güvenle üretim kalitesini, ürün çeşidini ve kapasitesini her geçen gün artırmaktadır.
  • Besttem birçok dernek ve yardım kuruluşlarıyla gönüllü olarak sosyal yardım projelerinde bulunmuştur. Bunlar Türk Kızılayı , Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfının ortaklaşa yürüttüğü;
  • Arakanlı üslümanlara gıda ve yardım projesi
  • Afrika ülkelerine Kur’an-ı Kerim yardım projesi
  • Filistinli gençleri evlendirelim projesi

Temel Değerlerimiz:

  • Kaliteli ve memnuniyet garantili hizmet vermek,
  • Her türlü istek ve şikayetleri anında çözümlemek,
  • BESTTEM olarak “Güven, saygı, inanç, azim ve dürüstlük” içerisinde ilerlemek,
  • Müşterilerimize uygun sağlık koşullarında hazırlanmış ürünler sunmak.

Çevre etkilerini sürekli kontrol ederek kirliliği önlemek, doğal kaynakları verimli kullanmak, tüm proseslerinde belirlemiş olduğu çevreci programları uygulamak.
Çevre Yönetim Sisteminin belirlediği hedefleri belirli periyotlarda gözden geçirmek, izlemiş olduğu çevreci anlayışı diğer sektörlere ve geleceğe aktarmak; yürütülmesini desteklemek.”


Kalite Politikamız

Ar-Ge çalışmaları ve yeni teknolojik gelişmeler ile sürekli yenilenen ve gelişen bir firma olmayı benimsemek, var olanı ürünleri geliştiriken daha faydalı ürünler üretmek, kaliteli ve güvenli ürünler üretmek, müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutarak, müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini sağlamak .
BESTTEM olarak amacımız; çevreye ve insana duyarlı, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Saygılarımızla