ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM

1.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ.’de kendi nam ve hesabıma çalışmakta olup, BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ’ nin bağımsız üyesiyim.

2.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ yönetmeliği'nde öngörülmüş olan tüm kuralları kabul ediyorum ve bu kurallara uyacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

3.Tüketici ürünlerini satma işinde kendi nam ve hesabıma bağımsız olarak çalışıyorum. BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ’yle aramda 4857 Sayılı iş Kanunu anlamında bir iş akdim bulunmamaktadır. Herhangi bir amaç için BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ’nin bir çalışanı veya temsilcisi değilim. Alacağım ücret satışta ve ekip performansıma bağlı olduğunu ve alacağım ücret ile ilgili tüm vergilerin tarafıma ait olduğunu kabul ediyorum.

4.18 yaşının üzerindeyim ve bireysel hareket ediyorum.

5.Tüm ürün alımlarını siparişlerle birlikte kredi kartı, şirket hesabına havale şeklinde veya kapıda ödeme şeklinde ödeyeceğim.

6.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ ürünleri, işbu sözleşme ve BESTTEM Yönetmeliğinde belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde doğrudan satış suretiyle satılabilir. Bu açıdan İşyeri Dışında Kurulan Sözleşmeler Yönetmeliği'nde belirlenmiş olan kurallara da uyulması zorunludur. Ürünlerin fiyatı hakkında değişiklik yapan üyenin üyeliği ispatı halinde iptal edilir.

7.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ yayımlamış olduğu Pazarlama/ Kazanç Planı ile BESTTEM Yönetmeliği'nde tek taraflı olarak değişiklikler yapmaya yetkilidir. Yapılacak bu değişiklikler BESTTEM Girişimcisi'ne e-posta ya da sosyal medya yoluyla duyurulacaktır.

8.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ ürünlerin fiyat, prim,kazanç vb .konularda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

9.Üyeler primlerini şirket ilkeleri doğrultusunda mevcut  marketing sistemine göre alacaktır. Primler çalışılan ayın son iş gününü takip eden ayın 25-30 u arasında ödenir.

10.İşbu Sözleşme Besttem girişimcisine sipariş verme zorunluluğu getirmemektedir. Üye olan şahıslar BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ’nden indirimli ürün alma hakkı kazanan kişiler olması nedeniyle istediği zaman üyeliğini iptal ettirebilirler bunun için hiçbir bedel ödenmez.

11.100 TL üzerindeki satışlarda kargo bedeli BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ tarafından karşılanır

12.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ girişimcisi, işbu sözleşme kapsamında yapacağı faaliyetlerle oluşturacağı satış ağını, hiçbir şekilde BESTTEM ürünleri ile rekabet edecek şekilde veya başka herhangi bir amaçla kullanamaz

13.İşbu sözleşme belirsiz sürelidir. Taraflardan biri, herhangi bir sebep belirtmeksizin ve dilediği anda sözleşmeyi tek taraflı olarak yazılı şekilde feshedebilir.

14.Bir girişimcinin kayıtlı olduğu sponsordan bir diğerine geçebilmesi sadece özel durumlarda ve disiplin komisyonu onayıyla mümkündür.Kariyeri %0'da olan üyeler gerekçe göstermeden sponsor değiştirebilir.%30 gümüş liderler hariç %10,%15,%20,%25 kariyerinde olan üyeler sponsor değiştirmek isterlerse istifa ederek kariyeri sıfırlanıp pasife alınacaktır.Ekibi bir üst üyeye taşınacaktır.İstifa eden üye 3 ay askıda bekler daha sonra istediği üyeye olup tekrar çalışabilir.

15.Sözleşme'den doğan uyuşmazlıklarda kanun gereği görevli mahkemeler yanında KONYA Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir

16.İade gelen siparişlerde kargo bedeli+sipariş tutarının %10'u hizmet bedeli olarak yansıtılır.

17.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ.e üye olduğum taktirde bilgilendirme amaçlı her türlü sms , e-mail gibi iletişim araçlarıyla gelen bildirmleri kabul ederim.

18.BESTTEM TEMİZLİK VE KOZMETİK LTD. ŞTİ. Girişimcisi, kişisel bilgilerinde değişiklik olması durumunda bu değişiklikleri yazılı olarak BESTTEM’e bildirmekle yükümlüdür. Aksi takdirde sözleşmede yer alan adrese yapılan tebligatlar geçerli sayılacaktır.

Okudum Onaylıyorum