HAKKIMIZDA

2011 yılında Konya’da 9 ürün ile faaliyete başlayan BESTTEM, bugün Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa Birliği’ndeki ülkelere 100'den fazla ürün gamı ile doğrudan satış ve bayilik ağı sistemiyle (Network Marketing) hizmet vermektedir.

BESTTEM’in amacı; sağlık bilincini en yüksek seviyede tutarak, ailemizin ve en değerli varlığımız çocuklarımızın geleceğini korumak için doğal, güvenilir ve yüksek performanslı ürünler üretmektir. Doğadan elde edilen kimyasallardan temizlik ürünleri, aromaterapik bitkilerden kozmetik ürünler, yüzde yüz bitkilerden gıda takviyeleri ve doğal karışımlar…

Çevreye, ekolojik dengeye ve sağlığa zarar vermeyen doğa dostu ürünler, sürdürülebilir bir geleceğin teminatıdır. Çevre dostu ürünler sadece doğa sağlığını korumak için değil, aynı zamanda bireysel sağlığımızı korumamız içinde oldukça önemlidir. Doğaya ve tüketicilerine verdiği önemi, çevreye olan saygısını, teknoloji ile birleştirerek çalışmalarına devam eden BESTTEM, titiz laboratuvar çalışmaları ile “kaliteli ve çevre dostu ürünler” üretir.

BESTTEM; güvenilir, doğal, yüksek performanslı ürünleri ile hizmet vermenin yanında, BESTTEM iş ortağı olarak başarılı bir mesleki kariyer kurmanıza da imkân sağlamaktadır. “Hayaller Hedefe, Hedefler Gerçeğe” sloganı ile hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bu yolda sizi hayallerinize kavuşturur.

BESTTEM; birçok dernek ve yardım kuruluşlarıyla gönüllü olarak sosyal yardım projelerinde bulunmuştur, bulunmaya da devam edecektir. Türk Kızılay Derneği’ne Gıda Bağışı, Gençleri Evlendirme ve Mehir Vakfı’nın ortaklaşa yürüttüğü Arakanlı Müslümanlara gıda ve yardım projesi, Afrika ülkelerine Kur’an-ı Kerim yardım projesi, Filistinli gençleri evlendirelim projesi…