MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz;
Besttem Şirketi olarak her insanın zehirlenmeden; evini temizlemeye, çocuklarıyla birlikte temiz bir çevrede yaşamaya hakkı olduğunu düşünüyoruz.
Bu ürünleri kullanmak; geleceğimize ve dünyamıza bırakacağımız en önemli mirastır. 

Sosyal sorumluluk ilkesinden taviz vermeyen BESTTEM Ailesi olarak; tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte bu amaç için çalışıyoruz. 
BESTTEM ürünleri insanın doğal yapısı ile uyumlu olup, insan sağlını tehdit edebilecek kimyasal maddeler, ürün tasarımları içerisinde yer almaz.
Fitoterapi (Bitkilerle tedavi), Aromaterapi (Uçucu yağlarla tedavi) prensiplerinin araştırılması ve geliştirilmesini hedef alarak herkesin doğal yaşayabileceğini düşünmekteyiz.
Beden, zihin ve ruh sağlığını iyi etkileyen ürün tasarımları yaparak, çevreye saygı, insan sağlığına özen gösteren fitokozmetikler oluşturmak.

BESTTEM misyonunu daha ileri noktalara taşıyabilmek için; sizlere ve çevreye olan saygısını, kalite ve doğallıktan yana kullanarak üretimlerini sürdürmeye devam edecetir.

Vizyonumuz;
Yenilikçi, akılcı, ilkeli, güvenli, sorumlu ve bilimsel yaklaşımımızla; çevreye ve sağlığa saygılı, güvenilir doğal içerikli temizlik,kozmetik, doğal karışım ve gıda takviyeleri sektörünün uluslararası aktörlerinden olmak. 
İnsanları mutlu eden ürünler sunarak tüm Türkiye’de BESTTEM kullanımını artırmak.