Üyelik Sözleşmesi

Besttem Global Sağlık A.Ş.’YE, ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM

1. Besttem Global Sağlık A.Ş.’de kendi nam ve hesabıma çalışmakta olup, BESTTEM TEMİZLİK, KOZMETİK ÜRÜNLERİ GIDA VE PAZ. LTD. ŞTİ’nin bağımsız üyesiyim.

2. Besttem Global Sağlık A.Ş. Yönetmeliği'nde öngörülmüş olan tüm kuralları kabul ediyorum ve bu kurallara uyacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

3. Tüketici ürünlerini satma işinde kendi nam ve hesabımda bağımsız olarak çalışıyorum. Besttem Global Sağlık A.Ş.’yle aramızda 4857 Sayılı iş Kanunu anlamında bir iş akdi bulunmamaktadır. Herhangi bir amaç için Besttem Global Sağlık A.Ş.’nin bir çalışanı veya temsilcisi değilim. Alacağım ücret satış ve ekip performansıma bağlı olduğunu ve alacağım ücret ile ilgili tüm vergilerin tarafıma ait olduğunu kabul ediyorum.

4. 18 yaşının üzerindeyim ve bireysel hareket ediyorum.

5. Tüm ürün alımlarını; siparişlerle birlikte kredi kartı, şirket hesabına havale şeklinde veya kapıda ödeme şeklinde ödeyeceğim.

6. Besttem Global Sağlık A.Ş. ürünleri, işbu sözleşme ve BESTTEM Yönetmeliği’nde belirlenmiş olan kurallar çerçevesinde doğrudan satış suretiyle satılabilir. Bu açıdan İşyeri Dışında Kurulan Sözleşmeler Yönetmeliği'nde belirlenmiş olan kurallara da uyulması zorunludur. Ürünlerin fiyatı hakkında değişiklik yapan üyenin, üyeliği; ispatı halinde iptal edilir.

7. Besttem Global Sağlık A.Ş. yayımlamış olduğu Pazarlama/ Kazanç Planı ile BESTTEM Yönetmeliği'nde tek taraflı olarak değişiklikler yapmaya yetkilidir. Yapılacak bu değişiklikler BESTTEM Girişimcisi'ne e-posta ya da sosyal medya yoluyla duyurulacaktır.

8. Besttem Global Sağlık A.Ş. ürünlerin fiyat, prim, kazanç vb. konularda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

9. Üyeler primlerini şirket ilkeleri doğrultusunda mevcut marketing sistemine göre alacaktır. Primler çalışılan ayın son iş gününü takip eden ayın 25-30’u arasında ödenir.

10. İşbu Sözleşme Besttem girişimcisine sipariş verme zorunluluğu getirmemektedir. Üye olan şahıslar Besttem Global Sağlık A.Ş.’nden indirimli ürün alma hakkı kazanan kişiler olması nedeniyle istediği zaman üyeliğini iptal ettirebilirler. Üyelik iptali için herhangi bir bedel ödenmez.

11. 450 TL ve üzerindeki satışlarda kargo bedeli Besttem Global Sağlık A.Ş. tarafından karşılanır.

12. Besttem Global Sağlık A.Ş. girişimcisi, işbu sözleşme kapsamında yapacağı faaliyetlerle oluşturacağı satış ağını, hiçbir şekilde BESTTEM ürünleri ile rekabet edecek şekilde veya başka herhangi bir amaçla kullanamaz.

13. İşbu sözleşme belirsiz sürelidir. Taraflardan biri, herhangi bir sebep belirtmeksizin ve dilediği anda sözleşmeyi tek taraflı olarak yazılı şekilde feshedebilir.

14. Bir girişimcinin kayıtlı olduğu sponsordan bir diğerine geçebilmesi sadece özel durumlarda ve disiplin komisyonu onayıyla mümkündür. Kariyeri %0'da olan üyeler gerekçe göstermeden sponsor değiştirebilir. %30 Gold Assistant ve üst kariyerdeki liderler; başka bir sponsor ile çalışmak istediği zaman, istifa dilekçesi (dilekçe ıslak imzalı ve T.C. kimlik fotokopisi ile) yazarak istifa eder, ekibi bir üst üyeye taşınır ve hemen yeni kayıt olarak çalışmaya başlar. %5, %10, %15, %20, %25 kariyerinde olan üyeler ise sponsor değiştirmek isterse istifa ederek kariyeri sıfırlanıp, pasife alınır. Ekibi bir üst üyeye taşınır. İstifa eden üye, 30 gün askıda bekler daha sonra istediği üyeye kayıt oluşturarak tekrardan çalışabilir.

15. Sözleşme'den doğan uyuşmazlıklarda kanun gereği görevli mahkemeler yanında KONYA Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

16. İade gelen siparişlerde kargo bedeli + sipariş tutarının %10'u hizmet bedeli olarak yansıtılır.

17. Münferit olarak tüm ekibimin sorumludur.

18. Besttem Global Sağlık A.Ş.’e üye olduğum taktirde bilgilendirme amaçlı her türlü SMS, e-mail gibi iletişim araçlarıyla gelen bildirimleri kabul ederim.

19. Besttem Global Sağlık A.Ş. Girişimcisi, kişisel bilgilerinde değişiklik olması durumunda bu değişiklikleri yazılı olarak BESTTEM’e bildirmekle yükümlüdür. Aksi takdirde sözleşmede yer alan adrese yapılan tebligatlar geçerli sayılacaktır.