KENDİ İŞİNİZİ KURUN

Ana Sayfa Kendi İşinizi Kurun

Kendi işimi kurabilir miyim?

Değerli Besttem Girişimcimiz Merhaba;

Dost tavsiyesi üzerine kurulu kariyer yolculuğunuzun her adımında sizlerin yanındayız. Öyle bir kariyer yolculuğu düşünün ki; sonuç odaklı ürünlerimizi tavsiye ederken para kazanabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Besttem ile ürünlerinizi alırken para kazanacağınız, kullanırken tasarruf edebileceğiniz, satarken kazanç elde edeceğiniz, ekibinizle birlikte organizasyon kurup daha da çok kazanabileceğiniz, her şeyden önemlisi kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Network Marketing sisteminde kazanmak için, güvenilir şirket, kazandıran bir kazanç planı ve kaliteli ürün önemlidir. Bu doğrultuda Besttem, 2011 yılından bu zamana kadar ve bundan sonraki zamanlarda da “müşteri odaklı ve kaliteli ürün” çalışma prensibi ile sizlerin her zaman yanında.

Besttem kariyer planında, ulaşılan “kariyerden düşme” olmadığı için her zaman ileriye gidebilir ve kariyer hedefi olan en üst kariyere ulaşabilirsiniz. Her ay ürün alma zorunluluğu bulunmadığından, yorulduğunuz zaman nefes alabileceğiniz bir iş fırsatı.

Besttem; yeni başlayanların çalışma performansı ve zaman dilimine bağlı olarak doğru orantılı bir şekilde kazandıran bir sistemdir.

Bu yolculukta sizleri neler bekliyor;

Kurumsal ve saha liderlerinden oluşan bir ekip ile çalışması,

Eğitim rehberleri ve sunumlar,

Eğitim ve eğlence organizasyonları,

Nerede ve ne zaman çalışacağınızı kendinizin belirleyebileceği,

Kendi hedeflerinizi belirleyebileceğiniz ve bu hedeflere ulaşırken Besttem tarafından harika ödüllere kavuşma fırsatlarına ulaşabilmeniz için; sizlere her zaman destek veriyoruz.

Hem yüz yüze hem de sosyal medyanın bu kadar hayatımızın içinde yer almasıyla birlikte, Besttem ile yeni kişilere bir tuşla ulaşıp, para kazanabilmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız çok kolay. Binlerce distribütör, Besttem ailemize katıldı. Ürünlerimizi, sevdiklerine tavsiye etti ve finansal ödül faydalarından yararlandı.  

Sende Besttem ailemize katıl, kazançlı fırsatlardan yararlan.

Liderlik Basamakları Nedir?

Liderlik Basamağı prim katsayınızı artırarak kazancınıza kazanç katacağınız Besttem'e özel bir sistemdir